You love me?marry me?or you hate me?2/3

29. srpna 2009 v 9:20 | Kathy |  You love me marry me or you hate me

Lindsay se zvědavě podívala na Dannyho:"Kde jsi včera byl?"
"S Donem,volal jsemti ,ne?"
Linds se zatvářila podezíravě."A co jste....."nedořekla větu.Danny se otoči a bez vysvětlení odešel.

Naštvalo ho to.Chová se jako jeho matka.Přesto....Musí rychle najít Dona.Vzpoměl si na včerejší noc.Potom co Flack odešel,doprovodil Kim domů.Líbila se mu.Lindsay měl rád,ale Kim......byla jiná.Pozvala ho dál.Ochotně nabídku přijal.Domů se vrátil až k ránu.Dneska se měl s Kim vidět znovu.Samozřejmě jí neřekl,že je ženatý a má dceru.To vědět nemusela.

"Nazdar Macu."Zvedl hlavu.Rozbušilo se mu srdce a zastavil dech.Usmál se.Oplatila mu to."Mám výsledky analýzy."podávala mu papír.Mac ho špatně chytil a papír zklouzl na podlahu.Oba se pro něj současně sehly.Zasmály se."Máš večer čas?"otázka se mu vydrala z úst naprosto nekontrolovaně.Snažil se nečervenat.Stella přikývla."V kolik a kde?"

"Kdyby se Linds ptala odešli jsme až ve tři ráno,ano?"Danny se prosebně zadíval na Flacka."Klidně,ale je ti jasné že tam zavírají ve dvanáct?A jinam nechodíme.Lindsay není blbá."
"Třeba....."začal Danny,ale přerušil ho Donův mobil.".....Ano....jo...hned tam budu...dořešíme to potom Danny."

Jessica sledovala Dona jak vyběhl ze dveří.Když běžel kolem ní zpomalil.Usmál se na ní a pronesl nesmělé ahoj.Ona ho ignorovala.Periferním viděním viděla jeho zaražený výraz.Nepatrně se otočila a sledovala jeho nástup do auta.Pak nastartoval.Sledovala auto.Ztratila ho ale po čtvrt minutě.Provoz byl v tuhle dobu hodně hustý.

V ruce držel zbraň. Podezřelý jí měl ale v ruce taky.Opatrně se přesunul za roh budovy.Dal znamení několika policistům.Ti přikývli.Pomlu vykoukl.Ted nemohl střílet.Najednou se ozvala rána.Jeden z jeho kolegů to nevydržel.Minul podezřelého a ten zaůtočil na policistu.Flack rychle v duchu probral svoje možnosti.Potom i on vystřelil.Mířil přesně.Ucítil prudkou bolest v rameni.Ozvaly se další výstřely.Detektiv sledoval jak se v okně sesunul muž,který byl až do ted skrytý za závěsem.Mělo mu dojít že podezřelý nebude sám.Koukl se na rameno.Tekla mu z něj krev,ale nebylo to vážné.Kulka ho nezasáhla.Jen se o něj otřela.

Jess poslouchala ve svém autě rádio.Jen pár bloků od ní byla přestřelka.Jeden těžce zraněný policista.Zamyslela se.Nevěděla proč,ale měla tušení,že se do ní zamotal i Flack.Dupla na brzdu a otočila auto.

Zastavila auto.Kousek od ní stála sanitka.Právě do ní nakládali zraněného policistu.Jess ho znala jen od vidění.Bylo jí ho jíto,ale na druhou stranu cítila úllevu.Nebyl to Flack.Rozhlédla se.Stál opřený o auto.Jednu ruku měl přitisknutou na rameni.Zpod prstů mu tekla krev.Rozběhla se k němu.Opatrně ho objala a pak se vystrašeně koukla na ránu.Usmál se."To nic není.Kulka mě jenom škrábla."Jess se taky usmála a pak řekla tiché:"promiň"

Byla už skoro tma.Připadala si jako stíhačka.Šla několik metrů za Dannym.Potichu ho sledovala.Musela zjistit co se děje.Prostě musela.Najednou se Danny otočil.Rychle se schovala do nejbližšího obchodu.Bylo to hračkářství.To jí připomělo,že za týden má Lucy narozeniny.Opatrně se podívala výlohou skrz plyšové medvídky.Danny šel dál.Připadala si směšně.Vyšla z obchodu.Ještě jednou se koukla do výlohy.Líbil se jí tam jeden medvídek.Koukla se směrem,kterým šel Danny.A ztuhla......


Kim byla přesná.Když uviděla přicházet Dannyho,usmála se a vyšla mu naproti.Na uvítanou ho políbila.Chytil jí kolem pasu a zabočil do restaurace.Měl ale divný pocit,že ho někdo sleduje.

Pila víno.Bavila se s Macem už asi dvě hodiny.Měla ho ráda.Jako kamaráda.Nikdy by jí nenapadlo,že on jí miluje.Nepochopila jeho upřený pohled,jeho dobrou náladu,jeho úsměv....

Seděli u něj doma.Oba byli šťastní.Měla opřenou hlavu o jeho rameno a tiše se dívala na film.Zítra to uďelá.Musí.Měl to udělat dávno.Ale měl strach.

Doprovodil jí domů.Rozloučili se u dveří.A ona.....nevěděla proč to udělala.....políbila ho na rty.

Šel domů.Ještě nikdy mu New York nepřipadal hezčí.

Ležela v posteli a brečela.Najednou zarachotil zámek.Rychle se otočila tak,aby jí nebylo vidět do tváře.Danny si lehl do postele.Nevšimnul si,že není jediný,kdo ještě nespí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Patty-SB Patty-SB | Web | 29. srpna 2009 v 9:43 | Reagovat

wow, chudák Lindsay...ale aspoň se Flack usmířil s Jess..teď jsem teda zvědavá, kdo je v nemocnici xD nebude pokračování třeba ještě dnes??xD

2 Cathy Cathy | E-mail | Web | 29. srpna 2009 v 9:56 | Reagovat

Súhlasím s Patty .... chudák Lindsey ... :(

3 Dana Dana | Web | 30. srpna 2009 v 8:47 | Reagovat

Teda to je tak krásný, jsem zvědavá jak to dopadne, není to nijak dlouhý nebo plný  nicneříkajících slov, ale přesto mi to přijde strašně moc krásný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama